В Україні закриють 15 вугільних шахт

В Україні буде закрито мінімум 15 державних шахт.

Як зазначив заступник голови Міністерства енергетики України Максим Немчинов, об’єкти будуть виведені з експлуатації в ході реформування вугільної галузі, передає kosatka.media

«Мінімум 15 вугільних шахт з 33, які діють сьогодні, будуть закриті, бо їх стан не дозволить знайти для них приватних інвесторів, - сказав він під час презентації результатів соціологічного дослідження «Що думають жителі вугільних міст про Донбас без шахт?". - Проблема досить серйозна».

На переконання заступника міністра, сьогодні нічого не загрожує лише Вугледару. «У цьому дві перспективні шахти, які видобувають вугілля подвійного призначення: «Південнодонбаська №1» і «Південнодонбаська №3 ім. Н. Сургая» - стовідсотково повинні і далі працювати, - пояснив Максим Немчинов. - Ці підприємства будуть успішно приватизовані і, сподіваюся, за чималі гроші, і за умови нормального інвестора будуть прибуткові і завжди будуть мати збут своєї продукції».

За словами Максима Немчинова, реформа вугільної галузі має вирішити соціальні проблеми, які можуть виникнути при ліквідації підприємств.

"Міненерго зараз аналізує скільки населених пунктів зав'язані на роботу певної шахти, співробітників, їх вік, стать, освіту, - сказав заступник міністра. – У ході трансформування ми повинні отримати енергетичну безпеку держави, захист людей та екологічний захист цих регіонів».

Міністерство енергетики України збирається завершити реформування вугільної галузі до 2030 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка