В Україні вперше сертифікували житлову будівлю за стандартом BREEAM

В Україні вперше сертифікували житлову будівлю за міжнародним стандартом екологічного та енергоефективного будівництва BREEAM International New Construction.

Престижний сертифікат отримав житловий квартал DIADANS, зведений компанією ENSO, передає Дело.ua

До цього часу в Україні тільки офісні будівлі сертифікувалися відповідно до вимог екологічних стандартів. Обрана схема сертифікації свідчить, що проектною групою були реалізовані кращі доступні технологічні рішення у повному обсязі на етапі проектування будівлі.

В процесі сертифікації житлового комплексу DIADANS робочою групою компанії MCL в тісній співпраці з BRE Global були визначені напрямки розвитку будівельної галузі України та затверджені вагові значення для категорій оцінки житлових будівель відповідно до вимог BREEAM.

"Ринок зеленого будівництва в Україні тільки формується і практично відсутній стандарт якісного та енергоефективного будівництва, - каже керівник компанії MCL Микола Герасименко. -Імплементація стандарту BREEAM в країні дозволить забезпечити високий рівень якості побудованих об'єктів, стандартизація житла, комерційної та виробничо-промислової нерухомості позитивно вплине на будівельну галузь в Україні, прискорить енергетичну незалежність нашої країни".


Сертифікація за стандартом BREEAM передбачає мінімальний вплив на навколишнє середовище, зниження експлуатаційних витрат за рахунок використання енергоефективного обладнання та енергомоделювання об'єкта, підвищення якості робочого та житлового середовища, а також гарантує, що при будівництві об'єкта застосовувалися технології, що відповідають основним принципам сталого розвитку (sustainable development).

BREEAM є універсальним методом оцінки екологічності об'єктів нерухомості, оскільки враховує національні особливості регіону, де реалізується проект, а також місцеві будівельні правила і норми.

Міжнародний стандарт екологічного будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) є найбільш популярним, незалежним і широко використовуваним в Європі методом оцінки якості та екологічності об'єктів нерухомості. Автором стандарту є організація BRE Global (Великобританія). За двадцять дев'ять років існування стандарту більш ніж 550 тисяч будівель отримали відповідні сертифікати.

"Зелена" сертифікація є гарантією забезпечення безпеки для навколишнього середовища, безпеки і комфорту для користувачів будівель, використання якісних будівельних матеріалів, а також скорочення експлуатаційних витрат за рахунок високої енергоефективності та ощадного використання ресурсів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка