В Україні створюють Національну біржі капіталу і енергоносіїв

В Україні мають намір створити Національну біржу капіталу і товарних ринків , у тому числі енергоносіїв.

Для розробки NEXT-UA Кабінет міністрів утворив робочу группу 1 вересня, передає expro.com.ua

«Метою робочої групи є створення в Україні національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках – NEXT-UA, як інтегрованої універсальної інфраструктури, що включатиме торговельний, кліринговий та розрахунковий функціонал, - пояснюється у повідомленні. - Йдеться про торгівлю різними активами, включно з цінними паперами (як державними, так і корпоративними) та товарними деривативами (продукцією енергетичного та аграрного ринку)».

Співголовами робочої групи визначено першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економіки України (Олексія Любченко), заступника голови Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні та заступника директора Агентства США з міжнародного розвитку, які затверджуватимуть персональний склад робочої групи.

За інформацією Міністерства економіки, у 2020 році обсяг торгів облігаціями внутрішньої державної позики склав 329,8 млрд гривень(98,3% від усього фондового ринку України), корпоративними облігаціями – 0,9 млрд гривень та акціями – 0,6 млрд гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка