В Україні створять нову природно-заповідну територію площею 59 га

В Україні на території селища міського типу Шевченко з'явиться ландшафтний заказник місцевого значення "Шевченківський степ" (без вилучення земель) загальною площею 58,7 га.

Клопотання щодо створення нової природно-заповідної території надійшло до Покровської міської ради за ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, передає 06239.com.ua

Створення заказника планується з метою розширення мережі об'єктів і територій природно-заповідного фонду області, збереження цінного природного комплексу, що являє собою степову екосистему з багатим розмаїттям рідкісних і таких, які перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного і тваринного світу.

Громадські слухання щодо підтримки створення ландшафтного заказника місцевого значення "Шевченківський степ" відбулися за участі відділу екології, клімату та енергозбереження у селищі Шевченко 12 лютого.

Під час громадських слухань учасниками процесу були озвучені різні думки, непідтверджені факти, помилкові тлумачення та все ж таки мешканці сподіваються передати своїм нащадкам відтворені природні землі та виявили бажання віддати частину запропонованої ділянки під ланшафний заказник.

«Заказник місцевого значення "Шевченківський степ" забезпечить збереження та відновлення ландшафтних комплексів на схилі правого берега струмка Солоний, який впадає по правому березі в річку Солону, сприятиме збереженю популяцій рідкісних видів флори та фауни, - зазначила начальник відділу Ірина Швець. - Внаслідок антропогенної діяльності, особливого значення набуває питання збереження сприятливого для життя та здоров'я людини довкілля, а також забезпечення населення рекреаційними ресурсами».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка