В Україні розвиватимуть високоефективну когенерацію за європейською практикою

В Україні створять умови для розвитку високоефективної когенерації з дотриманням принципів та положень законодавства ЄС.

Прийняти у першому читанні відповідний законопроект Верховній Раді рекомендуватиме Комітет ВРУ з цифрової трансформації, передає saee.gov.ua

Документ передбачає комплексну оцінку застосування високоефективної когенерації; аналіз витрат і вигід потенціалу високоефективної когенерації для теплогенеруючих об'єктів потужністю до 20 МВт, а також надання гарантії походження електричної енергії, яка вироблена високоефективною когенерацією.

Прийняття законопроекту сприятиме створенню умов для розвитку в Україні високоефективної когенерації з дотриманням принципів та положень законодавства ЄС. Нововведення дозволять перебудувати діючі теплогенеруючі об'єкти у високоефективні установки комбінованого виробництва електричної та теплової енергії, підвищити ефективність використання палива та скоротити викиди парникових газів, а також знизити собівартість виробництва теплової та електричної енергії.

Після прийняття законопроекту планується підготувати необхідну підзаконну базу у тому числі для ведення послуги надання гарантії походження електричної енергії, виробленої високоефективною когенерацією, та її діджиталізації.

Прийняття Закону зробить Україну державою, яка на законодавчому рівні підтримує і стимулює розвиток саме високоефективної когенерації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка