В Україні представлять обладнання та технології для виробництва енергії та товарів з відходів

Навесні в Україні відбудеться виставка обладнання та технологій для ресайклінгу, управління відходами, очищення повітря та води Recycling and Waste Expo Ukraine.

Захід організований Ukrainian Trade Exhibitions відбудеться у «КиївЕкспоПлаза» 31 березня – 2 квітня.

На виставці будуть представлені транспортні засоби, машини, обладнання, інвентар для сортування та ресайклінгу, управління, збору, транспортування, логістики, сортування, обробки, зберігання, відновлення (рекультивації), утилізації відходів, а також обладнання та технології для виробництва енергії з вторинної сировини і товарів з перероблених відходів.

Виставка також продемонструє повний спектр обладнання та технологій з очищення води та захисту від забруднення повітря.

В рамках виставки 31 березня відбудеться бізнес-семінар "Чого очікувати від нового законодавства про відходи" та семінар-практикум «Цивілізовані шляхи поводження з відходами у багатоквартирному будинку», 1 квітня - семінар "Регіональне планування управління муніципальними відходами: як узгодити інтереси усіх зацікавлених сторін", 2 квітня - конференція "Свідомий бізнес".

Для участі у виставці Recycling and Waste Expo Ukraine в «КиївЕкспоПлаза»(Київська область, Макарівський район, с. Березівка, вул. Амстердамська,1) необхідно отримати запрошення на https://rw-expo.com/visit_ua.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка