В Україні нова програма енергоефективності допоможе утеплити 450 тисяч домогосподарств

До 2027 року в Україні утеплять 450 тисяч домогосподарств та модернізують системи тепло- та водопостачання.

Про це йдеться у новій шестирічній Державній програмі енергоефективності, передає saee.gov.ua

Документ стимулюватиме комплексну енергомодернізацію житлово-комунального господарства України. Програма включатиме не лише підтримку населення для утеплення будинків та зменшення комунальних рахунків, а й нові напрями: стимулювання енергоефективних заходів у системах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, а також енергоефективність у закладах освіти комунальної власності.

Модернізація систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення дозволить зменшити використання електроенергії та природнього газу, а також зменшить щорічні втрати теплової енергії та питної води.

Голова Держенергоефективності Валерій Безус представив переваги підготовленої Агентством програми для майже 400 представників територіальних громад – членів Асоціації малих міст України.

«Розробка та впровадження програми – одна з вимог нещодавно прийнятого Закону «Про енергоефективність», - пояснив Валерій Безус. - Маємо максимально використати усі можливості, щоб допомогти громадам запустити процеси саме комплексної модернізації систем тепло-, водопостачання і водовідведення, та стати каталізатором завдяки співфінансуванню проектів, яких потребують громади».

На реалізацію програми у 2022 році необхідно близько 2,7 млрд гривень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка