В Україні можна орендувати еко-стаканчики для масових заходів

В Україні надаватимуть в оренду багаторазові стакани з бамбукового волокна і пластика для проведення масових заходів.

Проект Cup Sharing & Sorting Waste запускає Асоціація лідерів сталого розвитку, передає ecopolitic.com.ua

Стаканчики, які підходять для вторинної переробки і не виділяють шкідливих речовин за будь-якого температурного режиму, можна взяти під заставу від 50 до 100 гривень за великий, або 30-60 гривень за маленький, залежно від формату заходу. 

За бажанням на такі стаканчики за окрему плату можна нанести логотип івенту і залишити як сувенір учасникам заходів національного, регіонального, міського чи корпоративного масштабу.

Якщо учасники заходу після користування матимуть бажання замінити чашку на чисту, то це можна зробити безкоштовно у пункті обміну, який буде розташований на івенті. «За оцінками західних експертів, які реалізують подібні проєкти вже досить давно, всього 7-8% учасників заходу повертають посуд, а решта залишає його як сувенір, хтось навіть починає колекціонувати чашки з логотипами улюблених компаній або заходів,- каже глава Асоціації лідерів сталого розвитку, засновниця агентства формування смислів і креативних ідей "Zubarewa: communication and sustainability" Олена Зубарєва. – Розраховуємо на партнерство влади, бізнесу і суспільства у цьому проекті, залучаємо волонтерів по всій Україні».

Наразі розроблений креативний мерч, який дістається учасникам у подарунок: унікальні сміттєві баки, які матимуть незвичайну форму і малюнок з елементами лого івенту, будуть спонукати до правильного сортування відходів, впевнена вона. «В майбутньому будемо роздільно утилізувати все сміття або віддавати в переробку, що стане додатковим інформаційним приводом для організаторів івенту, – зазначила Олена Зубарєва. - Завдяки цьому після свята залишаться фірмова чашка і сортовані та перероблені відходи, а не переповнені сміттєві баки з різного роду відходами та розкиданий пластик».

Глава Асоціації також повідомила, що першій компанії з кожної галузі, яка підтримає проект, подарують особистий подарунок і проведе тренінг на тему сортування сміття для співробітників.

В Україні щорічно проводиться понад 500 масштабних фестивалів та заходів, і ще тисячі корпоративів, після яких утворюються тонни сміття із пластикових стаканчиків й невідсортованих відходів.

Період розкладання пластикових стаканів становить близько 500 років і лише 1% цих відходів потрапляє на переробку. Щорічно у світі використовується майже 500 мільярдів пластикових одноразових стаканчиків, що у 60 разів більше населення планети. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка