В Україні екологічні злочини відстежуватимуть за допомогою супутникових знімків

В Україні стихійні сміттєзвалища, незаконні вирубки лісу, видобуток корисних копалин, а також забудови узбережжя водойм відстежуватимуть за допомогою супутникових знімків.

Про це повідомляє Державне космічне агентство(ДКА), передає mind.ua

«Співпраця ДКА з Міндовкілля розширила спектр використання супутникових знімків в Україні - відтепер в екологічній сфері рівень реагування на загрози відповідатиме світовим стандартам залученню супутникового ресурсу, – заявив в.о. голови агентства Михайло Лев. – Розвинемо ті сервіси, які вже давно працюють в інших країнах світу та приносять значний результат у вигляді мільярдів доларів, збережених шляхом протидії та попередженню злочинів в екологічній сфері».

Національний центр управління та випробувань космічних засобів працює над методиками використання знімків у діяльності інспекторів Міндовкілля, щоб забезпечити правомочність наданих супутникових даних у судах.

«Це буде наступним кроком імплементації інформації з космічного спостереження Землі для інтересів національної безпеки та економіки», – додали у Держкосмосі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка