В Україні будуть навчати підприємців енергетичній кооперації

В Україні відкриють Школу енергетичної кооперації для місцевих підприємців.

Освітній продукт розроблений спільно громадськими організаціями «Greencubator» та LvBS, передає kosatka.media

Представники українських громад зможуть отримати практичні знання з енергетичної кооперації, а також познайомитись з найкращим українським та зарубіжним досвідом створення та роботи енергетичних кооперативів.

Відбір до Школи Енергетичної Кооперації відбуватиметься на конкурсній основі та триватиме до 15 листопада 2021 року. Перша Школа енергетичної кооперації проходитиме у листопаді-грудні 2021 року. Всього у рамках проекту з розвитку екосистеми енергетичної кооперації в Україні, який реалізується за підтримки USAID, протягом 2021-2023 років проведуть 6 шкіл енергетичної кооперації.

Викладачі курсу-практики енергетичної кооперації та кваліфіковані викладачі LvBS протягом двомісячних навчальних інтенсивів навчатимуть основам кооперації, економічним та технічним основам та реаліям енергетики, сучасному законодавчому та регуляторному полю, навичкам бізнес-планування та залучення інвестицій.

Надалі студенти школи, які представлять життєздатні бізнес-плани, матимуть можливість взяти участь в енергетичному акселераторі громад. Ця чотиримісячна програма дозволяє командам енергетичних кооперативів пройти шлях від написання попереднього бізнес-плану до початку залучення інвестицій. У проходженні цього шляху їм допомагатимуть консультаціями та менторством досвідчені фахівці у галузі кооперації, енергетики, фінансів.

Школа Енергетичної Кооперації та Енергетичний Акселератор Громад реалізовуються Greencubator та LvBS  в рамках грантової ініціативи «Сприяння підвищенню енергетичної стійкості на місцевому рівні шляхом реалізації енергетичних ініціатив громад», що стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) через Проект енергетичної безпеки (ПЕБ).

 


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка