В Угорщині будуть акумуляторний завод зі щорічною потужністю виробництва 30 ГВт-год

Південнокорейська компанія SK Innovation створить в Угорщині завод з випуску акумуляторів для електромобілів, щоб реагувати на швидке розширення європейського ринку електротранспорту, пише Wоrld-energy.

Третій завод SK Innovation в Європі буде побудований в Іванчі, Угорщина, і матиме щорічну виробничу потужність 30 ГВт-год.

Компанія також завершила будівництво аналогічного заводу на 7,5 ГВт-год у Комаромі, Угорщина, наприкінці 2019 року. Наразі завод працює. Нині будується другий завод виробничою потужністю 9,8 ГВт-год, який запрацює у першому кварталі 2022 року.

2.jpg

Для будівництва третього заводу компанія виділила близько 700 тис. квадратних метрів землі, що еквівалентно площі 98 футбольних полів. Очікується, що в проект загалом інвестують 2,29 млрд. доларів США.

Будівництво заводу розпочнеться в третьому кварталі 2021 року та має завершитися в 2028-му. SK Innovation планує залучити додаткові кошти для будівництва заводу за рахунок зовнішнього фінансування. Останній інвестиційний план зробить SK Innovation на крок ближче до своєї мети – стати світовим гігантом з випуску акумуляторів для електромобілів із щорічною виробничою потужністю понад 125 ГВт-год до 2025 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка