В Турині і Мілані велосипедистам, які їдуть на роботу, платитимуть по 25 центів за кілометр

Муніципалітети двох італійських міст переймають французьку ініціативу і будуть виплачувати 25 центів за кілометр всім, хто їздить на роботу велосипедом, інформує Napoli1.com.

Робітники, які змінять авто на велосипеди отримають надбавку. Цю ініціативу вирішили впровадити відразу два італійських міста – Турин і Мілан. Вони розробляють проект, що засновано на моделі, яка давно прижилася у Франції. Жителі країни отримують бонус за те, що користуються велосипедом, добираючись на роботу. За кожен кілометр влада платить 25 центів.

Всі, хто їздитиме на роботу велосипедом, повинні будуть поставити додаток на мобільний телефон, який підраховуватиме кілометри і буде підключений до платіжної системи. Через неї можна буде перевести в готівку кілометри, які службовець проїхав на велосипеді. В середньому за рік кожен доброволець зможе отримати додаткові 535 євро в рік.

Дуже скоро план презентують Міністерству охорони навколишнього середовища і він стане частиною глобального проекту «анти-смог». Реалізація ініціативи потребує з міської скарбниці 35 мільйонів євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка