В Сінгапурі запустили на маршрут електробус, який заряджається за 20 секунд

У Сінгапурі запрацював на маршруті електробус, який заряджається за 20 секунд.

Новий проект - 22-місний шаттл NTU-Blue Solutions Flash Shuttle з водієм і системою супершвидкої зарядки - запустив Наньянський технологічний університет (NTU), передає autocentre.ua.

Електробус NTU-Blue Solutions Flash Shuttle має акумуляторні батареї, яких вистачає на пробіг до 30 км. Але це резервне живлення. Головна фішка шаттла - суперконденсатори, на зарядку яких йде всього 20 секунд. Зарядка відбувається через висувний пантограф під час посадки пасажирів на зупинці. Заряду вистачає максимум на 2 км пробігу.


Супершвидкий в зарядці електробус розроблений на основі машини Bluetram, виробленої компанією BlueSG (філія концерну Bollore Group).

Шаттл NTU-Blue Solutions Flash Shuttle планується експлуатувати на території Наньянського університету протягом двох років, а потім, можливо, подібні транспортні засоби виїдуть на міські дороги.

Електробуси на суперконденсаторах дешевше традиційного електротранспорту, так як не вимагають дорогої і складної інфраструктури: зарядні станції на суперконденсаторах легко встановлюються за декілька тижнів.

Кілька років тому Наньянський технологічний університет Сінгапуру розробив електробус з автономним управлінням, який почав працювати на території студентського містечка.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка