В Саудівській Аравії збудують сонячні і вітрові електростанції, що забезпечать енергопотреби 16 готелів і аеропорту

На узбережжі Саудівської Аравії реалізують мегапроект, який має на меті стати першим туристичним напрямком у регіоні, що живиться виключно відновлюваною енергією. Компанія The Red Sea Development Company (TRSDC) уклала свій найбільший контракт з консорціумом на чолі з ACWA Power для проектування, будівництва та роботи комунальної інфраструктури, що використовуватиме електроенергію з відновлюваних джерел, пише Energy digital.

Консорціум ACWA Power фінансується саудівськими та міжнародними банками, у тому числі британським Standard Chartered Bank. Проект включає в себе генерацію відновлюваної енергії для опріснення води, очищення стічних вод, поводження з твердими побутовими відходами та центральне охолодження для 16 готелів, міжнародного аеропорту та іншої інфраструктури на узбережжі Червоного моря.

Електроенергія буде вироблятися за допомогою сонячних панелей та вітряних турбін для задоволення початкової потреби в потужності 210 МВт з можливістю подальшого розширення. Електростанції генеруватимуть до 650 000 МВт-год на 100% відновлюваної енергії для постачання комунальних систем, при цьому виділяючи нуль CO2. Внаслідок цього заощадження викидів CO2 в атмосферу становить майже півмільйона тонн щороку.

У рамках проекту також планують встановити найбільше у світі енергосховище ємністю 1000 МВт-год, що дозволить використовувати ВДЕ цілодобово.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка