В США вводять податкові пільги на покупку водневих автомобілів

Комітет з питань довкілля, енергетики і технологій схвалив прийнятий Сенатом (верхня палата Конгресу США) законопроект №5000 про зниження податку з продажів на 50% при покупці авто на водневих паливних елементах, повідомляє H2 View.

Пропозиція сенатора Бреда Хокінса знизити податок на придбання водневих електромобілів на паливних елементах (FCEV) у штаті Вашингтон є одним із перших заходів, затверджених комітетом Сенату в 2021 році.

Оскільки перші станції заправки воднем у штаті Вашингтон запрацюють до 2022 року, законопроект дозволить загалом 650 автомобілям отримати 50% звільнення від податку з продажів у 2023–2029 фінансових роках.

«Законопроект отримав позитивні відгуки під час перших публічних слухань. Просування безвуглецевих транспортних засобів повинно стати державною політикою. Уже зараз водень - прекрасна альтернатива дизелю і газу, але коли-небудь водневі автомобілі стануть найкращим вибором», – сказав Бред Хокінс.

Сенатський законопроект, який має двопартійну підтримку та майже 30 співавторів, переданий на розгляд Комітету з питань транспорту.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка