В США виділять $10 млрд на створення кліматичного корпусу

В США створять цивільний корпус для подолання кліматичної кризи.

Відповідний план представив минулого тижня Джо Байден, передає ecosphere.press

Серед основних цілей об'єднання - створити екологічну міську інфраструктуру, розвивати дослідницьку діяльність у сфері клімату і займатися збереженням екосистем.

Корпус буде відновлювати висушені водно-болотні угіддя, не допускати підпалів лісів, садити дерева, охолоджувати міста, знижувати згубний вплив світлового і шумового забруднень на природу.

На створення нового Цивільного кліматичного корпусу Джо Байден планує виділити 10 мільярдів доларів. Здавалося б, сума не маленька, але експерти вважають, що цього може виявитися недостатньо.

Справа в тому, що цього вистачить тільки для забезпечення роботою максимум 200 тисяч чоловік. Однак економіст-еколог Марк Пол з Нового коледжу Флориди вважає, що для амбітних цілей нового корпусу буде потрібно 1,5 мільйона робочих місць.

В епоху Великої депресії у США вже існував Цивільний корпус охорони природи. Тоді в обов'язки об'єднання входили будівництво національних парків, ремонт доріг і гребель і гасіння пожеж. Мета ж нового корпусу набагато складніше, його співробітникам доведеться усувати антропогенні наслідки, щоб уповільнити кліматичну кризу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка