В США старий вугільний завод переобладнали в сучасне енергосховище

Найбільша енергетична компанія США Duke Energy нещодавно оголосила про завершення проекту з переобладнання старого вугільного заводу в сучасне енергосховище, яке може зберігати 2 МВт чистої енергії.

Зміни торкнулися вугільної електростанції W.C. Beckjord plant в Нью-Річмонді, штат Огайо. Проектні роботи розпочалися у серпні поточного року. А експлуатувати систему розпочали з 17 листопада. Нове енергосховище обладнали системою швидкого реагування та сучасним обладнанням, повідомляє Рowermag.com.


Відтепер новий об’єкт класифікують як енергозберігаючу систему швидкого реагування, яка допомагатиме регулювати та підтримувати на постійному рівні частоту в енергомережі компанії PJM (регіональний оператор, який відповідає за електропостачання для більш ніж 60 млн чоловік). 

До реалізації проекту долучилися також інші компанії. Найбільша хімічна компанія Південної Кореї LG Chem надала сучасні літій-іонні батареї, американська компанія Parker Hannifin - інвертор перетворення енергії. За розробку спеціального програмного забезпечення відповідала компанія Greensmith. 

В майбутньому сховище W.C. Beckjord планують розширюватиме. Загалом, воно надаватиме послуги локальним мережевим операторам, які зможуть практично миттєво забирати або направляти на зберігання надлишки енергії. 

Хоча варто зазначити, що «політика зберігання енергії» у більшості штатів має чимало обмежень. Через це, приміром, жителі Техасу віднедавна можуть безкоштовно користуватися енергією вітру в нічний час. Надлишок вітрової енергії тягне за особою додаткове оподаткування енергосистеми, що обходиться місцевій компанії дорожче в плані технічного обслуговування і експлуатаційних витрат.

Компанія Duke Energy спільно з оператором PJM намагатимуться виправити таку ситуацію та показати, що зберігання надлишків енергії не обов’язково тягне за собою великі фінансові витрати. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка