В США стартувало будівництво найбільшої в світі системи акумулювання сонячної енергії

Компанія Florida Power & Light почала будівництво Центру зберігання енергії FPL Manatee, який стане найбільшою в світі інтегрованою системою акумулювання на сонячній енергії, повідомляє Renewable energy world.

Центр зберігання енергії зведуть поблизу сонячної електростанції FPL Manatee в містечку Періш, штату Флорида, потужністю 74,5 МВт. У похмуру погоду і вночі, а також в години пікового навантаження акумулятори ємністю 409 МВт/ 900 МВт * год забезпечать безперебійну подачу енергії.

Проект планують завершити до кінця 2021 році. Центр створить 70 нових робочих місць і заощадить клієнтам понад $ 100 млн за період експлуатації. Крім економічної вигоди буде і екологічна: значно знизиться емісія вуглекислого газу. У планах компанії також зведення на території штату акумуляторів меншого розміру і сонячних парків та модернізація існуючих газових турбін, термін служби яких закінчується. Також FPL планує завершити до 2030 року установку 30 млн. сонячних панелей.

Інвестиції FPL у технологію акумулювання енергії доповнюють збільшення сонячних потужностей компанією. Нині у компанії працює 33 центри сонячної енергії, і вони готові досягти своєї мети «30 на 30» щодо встановлення 30 мільйонів сонячних панелей до 2030 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка