В США розробили геліоконцентратор, який перетворює сонячне світло у тепло з ефективністю 72%

У США розробили новий геліоконцентратор, який перетворює 72% одержуваної сонячної енергії у придатне для практичного використання тепло.

Нову модель Focus розробила компанія Solarflux, що спеціалізується на створенні параболоїдних геліоконцентраторів, передає ecotechnica.com.ua

Ефективність пристрою доведене випробуваннями, проведеними Центром енергетичних досліджень Ліхайського Університету штату Пенсільванія, США.

Тестування виконано відповідно до галузевого стандарту ASTM E905-87, що визначає правила оцінки продуктивності сонячних концентраторів.


«Це дослідження є незалежним підтвердженням того, що нам давно відомо: геліоконцентратор Focus - це втілення самих передових технологій сонячної енергетики, - говорить Науіз Ірвін, генеральний директор і засновник SolarFlux. - Новий геліоконцентратор забезпечує низькі витрати на отримання енергії і має великий потенціал для подальшого збільшення продуктивності".

Компанія відзначає, що ефективність Focus порівняна з аналогічним показником кращих у класі геліоустановок інших конструкцій, наприклад, лінійних концентраторів. Але у нової системи є важлива додаткова перевага - вона може обертатися на двох осях, що дозволяє збирати максимальну кількість сонячного світла протягом усього дня у будь-якому місці. Завдяки цій особливості Solarflux Focus на 50% і більше перевершує по добовій або річній продуктивності лінійні геліоконцентратори.

Нова розробка також відрізняється низькою вартістю, мінімальною потребою в обслуговуванні і модульною конструкцією. Крім того, параболоїдний геліоконцентратор займає меншу площу, ніж більшість інших систем для збору сонячної енергії такої ж потужності.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка