В США побудували енергоефективний будинок зі сміття за 489 доларів

В американському штаті Айова студенти коледжу побудувати енергоефективний будинок за 489 доларів.

Майбутні архітектори Етан Ван Кутен та Емі Ендрюс сконструювали мініатюрне житло зі сміття та підручних матеріалів у рамках дипломного проекту.

Молодим спеціалістам довелось докласти неабияких зусиль, аби перетворити занедбану будівлю у придатну для життя оселю. За основу студенти взяли старий сарай на фермі Ван Кутенів, дах і стіни якого утеплили скловатою. 

3.jpg

Матеріал для термомодернізації, як і багато інших складових будинку, майбутні архітектори знайшли на смітнику. 

4.jpg

Так, спальне місце на другому поверсі будинку винахідлива пара зробила зі старої годівниці для свиней і сходинок, знайдених на фермі.

5.jpg

Освітлюється мініатюрне житло лампами на батарейках і свічками. За словами Етана Ван Кутена і Емі Ендрюс, невеличку будівлю вдалось спорудити за 500 годин, а більша частина грошей пішла на систему відводу диму з каміну і облаштування даху.

6.jpg

Аналогічної площі будиночки у цьому регіоні коштують близько 10 тисяч доларів, розповідають молоді спеціалісти, зауважуючи, що саморобне житло напрочуд економічно вигідне.

7.jpg

Етан Ван Кутен та Емі Ендрюс не збираються зупинятися на досягнутому і прагнуть зробити свій будинок по-справжньому енергоефективним, встановивши на даху сонячні батареї і систему збору та очищення дощової води.   

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка