В ЄС затвердили вимоги до об'єктів інфраструктури та енергетики відповідно до кліматичних цілей

Європейський Союз затвердив вимоги до об'єктів інфраструктури та енергетики, що претендують на кліматичну стійкість.

Спеціальний регламент розробили фахівці Єврокомісії, передає ecosphere.press.

Нове технічне керівництво орієнтоване на девелоперів, тобто підприємців, що займаються створенням нових інфраструктурних об'єктів.

Згідно з документом, новим будівлям при реалізації будівництва рекомендується дотримуватися вимог з підвищення надійності автомобільних і залізничних мостів і тунелів, захищеності транспортних магістралей, електростанцій і ліній електропередач від повеней, ураганів, посухи та інших видів природних катаклізмів. Офіційний текст технічного керівництва містить 100 сторінок, на яких детально описані вимоги до об'єктів, що претендують на кліматичну стійкість.

Простіше кажучи, девелопери повинні не тільки забезпечити стійкість мостів, залізниць і електростанцій та інших об'єктів до впливу глобального потепління, але і розрахувати очікувані викиди парникових газів, щоб вони відповідали цілям ЄС у сфері клімату.

Проекти, що відповідають вимогам Регламенту, отримають додаткову виплату - 17,5 мільярдів євро.

Регламент стане частиною програми Єврокомісії з глобальної перебудови економіки Євросоюзу для досягнення нульових викидів до 2050 року та захистить економіку країн від потрясінь у разі повторення стихійних лих.

Приблизні підрахунки Єврокомісії показали, що на реалізацію цього завдання піде більше 1 трильйона євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка