В Одесі почнуть виробляти інвертори для сонячних електростанцій

В Одесі інжинірингово-виробниче ТОВ "С-Інжиніринг" вироблятиме інверторне обладнання для сонячних станцій за технологією AEG PS.

Відповідну ліцензійну угоду з компанією AEG Power Solutions підприємство підписало наприкінці лютого, передає Інтерфакс-Україна

«Інвертори потужністю до 1000 кВА вироблятимуть на одеському заводі під брендом SEMAG, створеним групою компаній "Метрополія" і групою компаній SE Group International, - зазначив директор із проектів сонячної енергетики ТОВ "С-Інжиніринг" Олександр Семенюг. - Обладнання, вироблене в Україні за технологією компанії AEG PS, матиме достатню частку місцевого виробництва для отримання сертифіката У-1, який підтверджує українське походження товару".

За словами голови правління «С-інжиніринг» Батира Ганни, український виробник абсолютно повноцінно може реалізувати висококласну німецьку технологію. "Ми маємо багаторічний досвід роботи зі світовими лідерами у сфері енергетики, - говорить він. - На своїх потужностях, зі своїм персоналом, з українських комплектуючих ми професійно зробимо доступне для українського ринку інверторне обладнання".

Примітно, що сонячні станції, при будівництві яких використовуватимуться інвертори з сертифікатом У-1, можуть претендувати на бонус до «зеленого» тарифу.

За словами віце-президента із розвитку бізнесу та нових ринків AEG Power Solutions Йорга Лідлофа, у майбутньому компанія планує розширювати в Україні лінійку продукції виготовлену за технологією AEG PS.

"Метрополія" надає інжинірингові послуги повного циклу в енергетиці. SE Group International на чолі з "С-Інжиніринг" виробляє електрощитове обладнання, сертифіковане за європейськими стандартами. AEG Power Solutions - провідний світовий постачальник систем і рішень для систем електропостачання.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка