В Об’єднаних Еміратах побудують завод з переробки відходів у водень

В Об'єднаних Арабських Еміратах побудують завод з переробки пластикових і деревних відходів у водень.

Проект реалізує компанія Bee'ah, піонер у галузі сталого розвитку на Близькому Сході, передає glavcom.ua

Завод з виробництва екологічно чистого водню обладнають заправною станцією для водневих автомобілів, які будуть побудовані у співпраці з британською компанією Chinook Sciences.

Проект перетворення відходів в водень розглядається як еволюція спільного проекту Bee'ah і Chinook Sciences по газифікації відходів вартістю $180 млн і спрямований на задоволення зростаючого ринкового попиту у регіоні на екологічно чистий водень.

«Як лідер в галузі управління відходами на Близькому Сході, ми пишаємося тим, що розробляємо перше у регіоні рішення з перетворення відходів в водень, – сказав генеральний директор групи компаній Bee'ah Халед Аль Хураймел. - За допомогою цього нового проекту ми прагнемо підтримати економіку замкнутого циклу у багатьох сферах в усьому регіонi».

«Ми дуже раді використовувати в ОАЕ нашу технологію газифікації і піролізу, яка розщеплює відходи за допомогою передової термічної обробки для отримання зеленого водню, – сказав у свою чергу голова і головний виконавчий директор Chinook Sciences Рифат Чалабі. - Ми розраховуємо, що собівартість екологічно чистого палива може дорівнювати вартості бензину».

При максимальній виробничої потужності завод буде здатний заправляти щодня 1 тис автомобілів з водневим двигуном, уточнив він.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка