В ООН підготували проект зі зниження викидів сміття в океан

Організація об'єднаних Націй допоможе країнам, що розвиваються скоротити викиди сміття у Світовий океан.

Для цього ООН розробила новий проект GloLitter, передає prensa-latina

«Міжнародна морська організація і Продовольча і сільськогосподарська організація Об'єднаних Націй (ФАО) об'єднали зусилля з 30 країнами світу для підтримки чистоти морів і океанів, - заявив прес-секретар генсека ООН Стефан Дюжжарік 8 квітня. - Проект GloLitter покликаний скоротити використання пластмаси у судноплавній і рибальській промисловості, визначити можливості вторинної переробки, а також краще захищати крихке морське середовище».

За його словами, що ініціатива спрямована на охорону та стале використання океанів, морів та морських ресурсів. Вона буде реалізовуватися у Азії, Африці, Карибському басейні, Латинській Америці і Тихоокеанському регіоні.

Відзначається, що серед країн Латинської Америки особливу увагу буде приділено Коста-Ріці, Колумбії, Панамі, Перу і Бразилії.

На думку директора ФАО з рибальства і аквакультури Мануеля Баранге, пластикове сміття руйнує морське життя і здоров'я людини. «Реалізація проекту GloLitter стане важливим кроком у вирішенні цієї проблеми і допоможе захистити екосистему океану», - впевнений він.

У найближчі місяці експерти ООН спільно з представниками тридцяти країн проведуть спільну роботу з метою надання необхідної технічної допомоги і забезпечать їх необхідною нормативно-правовою документацією.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка