В ОАЕ відкрили віллу з біфаціальними сонячними панелями

В Об’єднаних Арабських Еміратах надрукували віллу з біфаціальними сонячними панелями.

Проект реалізували у Парку технологій та інновацій Шарджі (SRTIP), передає 3dpulse

Всі стіни будівлі були надруковані за два тижні. Це утеплений і екологічний будинок з традиційною архітектурою Еміратів, для електроживлення якого використовуються новітні біфасціальні сонячні панелі.

«Це перша вілла, при розробці якої творці черпали натхнення у спадщині та архітектурі Еміратів, а сам проект був створений завдяки співпраці державного, приватного та академічного секторів», - йдеться у повідомленні.


Будівництвом займалася компанія Middle East Eng. Technologies, підтримку і навчання на місці забезпечили фахівці CyBe з Нідерландів.

Біфаціальні модулі працюють обома сторонами, тобто перетворюють у постійний електричний струм не тільки падаюче, але і відбите світло. У справжніх біфаціалів струмопровідні шини і контакти знаходяться і на лицьовій, і на тильній стороні осередків. Через особливості конструкції приріст вироблення може досягати 30%.

У порівнянні з традиційними сонячними панелями біфаціали довговічніше. Обидві їх сторони стійкі до ультрафіолетового випромінювання. У безрамкових пристроїв зменшена ще й потенційна проблема pid деградації. В результаті біфаціальні сонячні модулі служать не менше 30 років. Їх можна вважати інвестиційно привабливими: при менших розмірах масиву BF-панелі генерують більше енергії, знижуючи, тим самим, витрати на баланс системи (BOS).

Біфаціали вимогливі до місця розміщення. Вони максимально продуктивні тільки на поверхнях з високою відбивною здатністю. Значення має і кут нахилу сонячних панелей: чим він більший, тим вище генерація. Саме тому біфаціали небажано монтувати на скатних дахах. Модулі, встановлені врівень з покрівлею, блокують відбите світло від задньої частини камери.

Найкраще BF-панелі працюють на плоских світлих дахах, на забетонованих або посипаних гравієм (піском, тирсою) земельних ділянках. Повністю біфаціальні властивості модулів розкриваються в умовах пустель і морських узбереж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка