В Нью-Йорку збудують найбільший в Північній Америці завод з виробництва водню

Компанія Plug Power із США, що займається розробкою систем водневих паливних елементів, оприлюднила плани будівництва в штаті Нью-Йорк найбільшого в Північній Америці заводу з виробництва «зеленого» водню. Завод щодня вироблятиме 45 тонн відновлюваного водню, пише H2 View.

Нове підприємство планується побудувати в Парку науки, технологій і передового виробництва STAMP на півночі штату Нью-Йорк. Завод Plug Power буде використовувати 120 МВт сучасних електролізерів PEM власного виробництва компанії.

На підприємстві також буде створено електричну підстанцію потужністю 450 МВт для наукових досліджень і підготовки кадрів.

Інвестиції Plug Power в будівництво підприємства з виробництва «зеленого» водню оцінюються в $290 млн. Завод буде використовувати екологічно чисту електроенергію, що поставляється гідроелектростанціями штату Нью-Йорк, які розташовані в районі групи озер Фінгер (це на південь від озера Онтаріо).

«Майбутнє нашої компанії обертається навколо створення екологічно чистої водневої економіки. Ми вдячні за те, що наш рідний штат Нью-Йорк допомагає нам лідирувати в області чистої енергії і поліпшення клімату», – сказав генеральний директор Plug Power Енді Марч.

Об’єкт створить понад 60 нових добре оплачуваних робочих місць у галузі відновлюваної енрегетики, сприятиме економіці Нью-Йорка та послужить точкою відліку для створення першої в США мережі виробничих потужностей із «зеленого» водню.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка