В Нью-Йорку відкрили завод з переробки старих літій-іонних акумуляторів

У Рочестері, штат Нью-Йорк(США) відкрили завод з переробки використаних літій-іонних акумуляторів.

Нове виробництво в Eastman Business Park (EBP) запустила канадська компанія Li-Cycle Corp. у грудні 2020 року, передає renen

Підприємство перероблятиме всі типи літій-іонних акумуляторів незалежно від їх попереднього застосування, хімічного складу або ступеня заряду. Запатентовані технології дозволяють витягувати не менше 95% матеріалів, що містяться в батареях.

Завод подрібнюватиме літій-іонні акумулятори різних типів у «чорну масу» (black mass) – це перший етап(«Spoke») двоетапного процесу.

Такий же продукт (і в тих же обсягах) випускає і перший завод компанії у Кінгстоні, Онтаріо, Канада. Сумарна потужність двох підприємств становить 10000 тонн відпрацьованих літій-іонних акумуляторів на рік.

Канадський і американський заводи постачатимуть "чорну масу" у центр переробки Li-Cycle, який буде побудований у Рочестері до 2022 року. У центрі проміжний продукт перероблятиметься у корисні матеріали, придатні для виробництва нових акумуляторів.

«Історично більшість переробників літій-іонних акумуляторів використовували процес плавки для відновлення цінних матеріалів зі старих батарей, що призводило до високих викидів і втрати критичних металів, - зазначають у компанії. - Завдяки новим технологіям переробки ці недоліки усуваються, і процес відновлення відбувається без утворення відходів».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка