В Нью-Йорку створено першу лабораторію з дослідження вирощування рослин та будівництва парків під землею

Проект будівництва унікального підземного парку в Нью-Йорку було презентовано в кінці літа поточного року. Організатори проекту Lowline на місці колишнього трамвайного депо обіцяли розбити справжній парк, який працюватиме за допомогою спеціально системи сонячних концентраторів. 

З питанням створення повноцінного парку ще доведеться почекати, однак перша його частина вже готова та відкрита для відвідувачів. 


Нещодавно в одному з покинутих продовольчих павільйонів у міському окрузі Манхеттен по вулиці Ессекс-стріт було відкрито лабораторію Lowline Lab – першу «чергу» майбутнього підземного парку, повідомляє ресурс Dezeen.com.

Lowline Lab працюватиме в якості постійної лабораторії та технічної виставки, де організатори проекту будуть тестувати та демонструвати відвідувачам останні методи збереження рослин під землею. 


Крім того, саме тут можна ознайомитися з технологією особливого сонячного навісу - масиву вологостійких дзеркал, здатних захоплювати природне сонячне світло на покрівлі складу та направляти його на рослини. 

Система збору світла представляє собою складний навіс з шестикутних та трикутних панелей різних розмірів. Вони розміщені на відносно одноковому рівні, проте в деяких частинах такої стелі створено отвори, через які, власне, світло потрапляє у великий зал. Завдання шестикутних панелей - вхоплювати світло та розсіювати його по лабораторії. 


Зараз організатори проекту досліджують розподілення світла під землею. Наступним кроком буде вивчення нових технологій збору води, регулювання температури та вентиляції повітря. 

Lowline Lab займає площу в 464 кв. м. Тут висаджено близько 3 тис. рослин.


Будівництво лабораторії стало можливим завдяки успішно проведеній кампанії зі збору коштів для повноцінного підземного парку Lowline. Організатори зібрали майже $225,000.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка