В Швеції запрацював "річковий трамвай" на чистій енергії

Новий підхід до перевезення пасажирів запровадили в Швеції. Мешканцям надається послуга «річковим трамваєм». Цим видом транспорту в Стокгольмі доставляються на роботу ті, хто живе на окраїні, а працює в центрі. Ввечері відбувається зворотній рух. 

Новинкою транспортного засобу є те, що він обладнаний двигуном, котрий працює виключно на електричній енергії. Для такого виду судна знадобилась технологічна новинка, котра дозволяє за надзвичайно короткий час заряджати акумулятори потужністю 180 кВт. На це йде усього 10 хвилин. Назву для технології придумали – технологія наддуву. Використовують нікель-метал-гібридний акумулятор. 

Для такого варіанту зарядки поки-що існує тільки одна станція підзарядки. Представники компанії Green City Ferries, котрі експлуатують судно, стверджують, що вони планують розвинути мережу станцій, щоб дозволити розвивати подібний вид перевезень.

Головною перевагою при експлуатації таких суден є те, що не допускається вплив на екологію від викидів вуглекислого газу, окису азоту, мікрочастин, котрі виділяють традиційні дизельні двигуни суден. Тут дбають про здоров’я людей. 

Ніяких відмінностей в керуванні судна не передбачається. Відмінністю є те, що практично відсутній шум двигуна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка