В Німеччині заборонять безкоштовну видачу поліетиленових пакетів

Слідом за Англією, де відтепер за поліетиленовий пакет доведеться заплатити мінімум 5 пенсів (близько 2 грн), заборону на безкоштовну видачу шкідливого поліетилену вводить також Німеччина. 

Вже з квітня 2016 року роздрібні магазини, після консультації з урядом країни, планують ввести плату розміром в 20 центів (близько 5 грн) за кожен поліетиленовий пакет, повідомляє ресурс Еuromag.ru.

На сьогоднішній день один житель Німеччини в середньому використовує 70 поліетиленових пакетів щороку. Відповідно до загальноєвропейської екологічної програми уряд країни планує зменшити цей показник до 40 пакетів до 2025 року. 

Варто зазначити, що Німеччина вже показує непоганий результат у порівнянні з іншими країнами Європи, де одна особа в середньому використовує 90 пакетів на рік. 

Екологи у свою чергу відзначають, що введення плати може знизити споживання пакетів ще більше, як це трапилося в Ірландії, Данії та Фінляндії. В Ісландії, наприклад, використання поліетилену скоротилося на 95% після введення плати в розмірі 22 центів за пакет.

Нагадаємо, що з 2016 року в Монако також заборонять безкоштовні поліетиленові пакети. Вже зараз місцеві торгові центри країни пропонують своїм покупцям сумки з тканини. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка