В Німеччині відкрили перший автобан для електротранспорту

У федеральній землі Гессен, Німеччина, днями відкрили перший електричний автобан. На шляху завдовжки близько 5 кілометрів трасою A5 кілька разів на день курсуватимуть електровантажівки різних компаній. Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища Німеччини виділило 14,6 млн євро на будівництво спеціальної конструкції з підвісними контактними електромережами. На випробування електричного автобану призначені додатково 15,3 млн євро, повідомляє DW.

До середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п'ять таких фур на дизелі, оснащених додатковим електромотором. На розробку електровантажівок виділено понад 70 мільйонів євро.

У реалізації проекту електроавтобана задіяні Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища, Технічний університет Дармштадта і компанії Siemens Mobility та ENTEGA. Раніше випробування електровантажівок проходили на приватних дорогах, розповіла представник міністерства Рита Шварцелюр-Зутер (Rita Schwarzelühr-Sutter). За її словами, в майбутньому планується побудувати підвісні мережі ще на двох відрізках автобанів – в землях Шлезвіг-Гольштейн і Баден-Вюртемберг.  

«Вантажівки з електроприводом і струмоприймачем – це особливо ефективне рішення на шляху до нешкідливих для навколишнього середовища вантажоперевезень», – переконана Шварцелюр-Зутер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка