В Німеччині стартує широкомасштабна державна програма установки 15 тис. зарядок для електромобілів

В Німеччині стартує широкомасштабна державна програма розвитку зарядної інфраструктури для електромобілів. Вже з 1 березня приватні інвестори і муніципальна влада можуть подавати заявки на отримання урядових субсидій, передає ЦТС.

На установку зарядних станцій для електромобілів по всій країні виділяється €300 млн. Пріоритетними будуть станції швидкої зарядки – на закупівлю 5 тисяч таких піде €200 млн. Решту витратять на обладнання 10 тисяч звичайних зарядних станцій.

До отримувачів субсидій держава має дві основні вимоги: зарядка мають бути цілодобово доступними і використовувати електроенергію тільки з відновлюваних джерел. Субсидування 13 лютого підтримав Євросоюз, після чого Берлін того ж дня оголосив про початок програми.Програма розвитку інфраструктури для електромобілів розрахована до 2020 року і є частиною пакету заходів, затвердженого ще в квітні 2016-го. Заходи з розвитку електромобільності в Німеччині також включають виплату субсидій у розмірі €4 тис. і €3 тис. на покупку автівок на електротязі і гібридів. За даними німецьких ЗМІ, на початок 2017 року в Німеччині діяло близько 6300 точок або станцій зарядки електромобілів, а загальна кількість терміналів досягла 18 тисяч. Нинішня програма має збільшити їхню кількість на 80%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка