В Нідерландах стартувало будівництво найбільшого в країні морського вітропарку

Датська енергетична компанія Ørsted починає будівництво морської електростанції на шельфі Нідерландів. Вітропарк Borssele 1 & 2 розміститься в 22 км від узбережжя провінції Зеландія, передає Хайтек.

Установка стане важливим кроком у досягненні країною кліматичної нейтральності. Для компанії Ørsted це буде перший морський вітропарк, побудований в Нідерландах. Потужність установки складе 752 МВт, що зробить її найбільшою морською вітрової електростанцією в країні. Згенерована вітропарком електроенергія забезпечить потреби 1 млн. домогосподарств.

Ørsted вже встановила перші платформи для вітряків. В цілому їх буде 94, розташуються вони на глибині від 14 м до 39,7 м. На кожній платформі встановлять по вітрогенератору Siemens Gamesa потужністю 8 МВт.

Ставка на морський вітер, яку роблять уряди деяких європейських країн, виглядає виправданою, адже це величезне і все ще недовикористовуване джерело енергії. Уже в найближчі 20 років на галузь очікує значне зростання. За деякими оцінками, в перспективі морський вітер може давати в 18 разів більше енергії, ніж потрібно людству.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка