В Нідерландах побудували сховище ємністю 20 МВт-год для зберігання надлишку «сонячної» електроенергії

Нещодавно в Нідерландах міжнародна енергетична компанія AES ввела в експлуатацію сховище електроенергії ємність 20 МВт-год, під’єднане до єдиної енергосистеми країни. 

Сховище з 45 тисяч літій-іонних батарей SDI від південнокорейської Samsung призначене для зберігання надлишку електроенергії, що виробляється переважно вдень сонячними електростанціями, та її використання в нічні години, повідомляє ресурс Тesiaes.ru

«Ця інвестиція AES відмінно вписуюється в наші плани по збільшенню стабільності національної електричної мережі, яка повинна бути менш залежною від великих традиційних електростанцій в майбутньому. Якщо популярність вітряної і сонячної енергетики продовжить в майбутньому зростати, такі сховища електроенергії візьмуть на себе роль електростанцій в нічний і безвітряний час», - зазначив представник голландського системного оператора TenneT. 


Нагадаємо, що у квітні поточного року американська компанія SolarCity планує розпочати на Гаваях будівництво електроакумулюючої станції ємністю 52 МВт-год із акумуляторів Tesla Powerpack. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка