В NASA розробили маневрений електромобіль на автопілоті

Інженери Космічного центру Джонсона від NASA презентували нещодавно свій прототип модульного роботизованого транспортного засобу (Modular Robotic Vehicle). Він працює на електричних двигунах. Чотири колеса електромобіля можуть рухатись незалежно одне від одного. Крім того, нова розробка оснащена режимом дистанційного керування, повідомляє ресурс Сheburek.net

4.jpg

Можна нарікати на зовнішній вигляд автомобільної новинки, яка, скоріше, схожа на гольф-кар. Але розробники звертають особливу увагу на безліч інтелектуальних функцій, присутніх у Modular Robotic. В майбутньому всі ці нововведення можуть слугувати для автовиробників стимулом в розробці нових технологічних рішень в автомобілебудуванні. 

Приміром, транспортний засіб від NASA має на кожному колесі по двигуну, що дозволяє колесам рухатися незалежно одне від одного. Крім того, кожен з чотирьох двигунів має рідинну систему охолодження і призначений для дрифтингу (спеціальної техніки виконання повороту). 

2.jpg

Окрім можливості дистанційного керування, автомобіль оснащений динамічним зворотним зв'язком з водієм. Як стверджують розробники, даний транспортний засіб можна буде використовувати як на Землі, так й на інших планетах, забезпечуючи безпеку досліджень і надаючи можливість астронавтам рухатися по поверхні планети в будь-якому напрямку.

Максимальна швидкість руху транспортного засобу складає близько 64 км/год, хоча на даний момент вона обмежена показником в 24 км/год. Вага електромобіля складає близько 900 кг, а габарити - 2.13х1.52 м.

Таким чином, Modular Robotic Vehicle є новим прототипом майбутнього планетохода NASA, що має особливу маневреність.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: