В Мексиці відбулося відкриття нового вітропарку загальною потужністю 102 МВт

Міжнародна компанія, що спеціалізується на управлінні проектами з поновлюваних джерел енергії, Enel Green Power цього року вирішила перевершити саму себе. Розпочавши масштабні проекти у Бразилії (будівництво сонячної електростанції) та Італії (будівництво вітропарку), Enel Green Power нещодавно поділилася одним зі своїх найбільш вагомих «відкриттів» за останній рік.
 
На початку 2015 року Enel Green Power завершила будівництво одного з найпотужніших вітропарків у Мексиці. Новий об’єкт SuresteI-PhaseII, що розташований у мексиканському штаті Оахака, вже підключено до енергомережі, повідомляє портал EnergyLand
 
Вітропарк складається з тридцяти чотирьох турбін потужністю 3 МВт, що сумарно дорівнює 102 МВт. Вітроелектростанція здатна генерувати до 390 ГВт на рік.

Загальний обсяг інвестицій у будівництво вітропарку склав близько $160 млн.

2.jpg

Варто зазначити, що для Enel Green Power це не перший подібний проект у Мексиці. Із запуском SuresteI-PhaseII загальна встановлена потужність Enel Green Power в Мексиці становить 399 МВт, з яких 346 МВт припадають на вітрові електростанції і 53 МВт на гідроелектростанції. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка