В Мексиці побудують ТЕС комбінованого циклу потужністю 850 МВт

Нещодавно уряд Мексики уклав контракт з іспанською енергетичною компанією Iberdrola на будівництво великої теплової електростанції встановленою потужністю 850 МВт, яка працюватиме за принципом комбінованого циклу. Виробленої тут енергії вистачить для електропостачання 2 мільйонів мексиканських будинків, повідомляє ресурс Тesiaes.ru.

Іспанська Iberdrola також в рамках укладеного контракту зобов'язується розвивати енергетичну інфраструктуру, включаючи лінії електропередач і трансформаторні підстанції, необхідні для підключення нової електростанції до національної електроенергетичної системи.

Вартість даного проекту складе близько $400 млн. Загалом, Iberdrola планує вкласти до $5 млрд протягом найближчих п'яти років у розвиток енергетики Мексики.

Компанія вже інвестувала більше $1 млрд у проекти з виробництва електроенергії в Мексиці. Вона розробляє дві нові парогазові електростанції, три ТЕЦ, та кілька вітрових парків.

Будівельні роботи зі зведення нової мексиканської ТЕС планується розпочати на початку 2016 року, а завершити в липні 2018 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка