В Малайзії з’явиться перший у світі швидкісний маршрут, що обслуговується виключно електроавтобусами

Електроавтобуси стають все більш популярними. А ідея створення екологічно чистих маршрутів, де курсував би виключно «зелений» громадський транспорт, набирає обертів в усьому світі. 

На початку червня цього року автомобілебудівна компанія BYD спільно з владою Малайзії розпочала проект по створенню екологічно чистого швидкісного автобусного маршруту в столиці держави (Куала-Лумпур).  Реалізацією проекту  займатиметься одна з найбільших будівельних компаній Малайзії - Sunway Group, спільно з найбільшими перевізниками країни. В свою чергу BYD вже надала  в розпорядження проекту 15 електроавтобусів власного виробництва, повідомляє інформаційний ресурс Auto Consulting.

2.jpg

Наразі зазначається, що малайзійський проект буде першим швидкісним автобусним маршрутом у світі, який обслуговується виключно екологічними електроавтобусами. 

Та перш ніж приступити до експлуатації новеньких електроавтобусів BYD та організувати швидкісний маршрут, підрядникам необхідно спорудити окремі автобусні смуги (будуть розміщені на підвісних наземних дорогах), а також побудувати спеціальні зупинки: закриті з усіх боків, вони матимуть квиткові каси і турнікети, що організує і прискорить процес посадки пасажирів. 

3.jpg

Довжина маршруту складе 5,4 км. Прокладуть його у житловому приміському районі. 
Маршрут налічує 7 станцій, частота подачі автобуса - 4 хвилини, а повне коло автобус проходить за півгодини.

Цікаво, що перші два місяці після запуску проекту перевезення будуть надаватися безкоштовно. Очікується, що користуватися даним маршрутом на постійній основі будуть більше 500 000 чоловік.

5.jpg

Влада Малайзії має великі сподівання на цей проект. Зокрема урядовців цікавить його екологічна складова. Через це тендер на закупівлю електроавтобусів був досить суворим. В підсумку, тендер виграла китайська компанія BYD. Однак перед цим її електроавтобус протягом двох років проходив тестування в Малайзії. 

4.jpg

Електроавтобуси BYD здатні подолати більше 250 км на одному заряді. Для їх створення використовуються високоефективні та безпечні залізо-фосфатні батареї, а технологія рекуперативного гальмування дозволяє поповнювати заряд акумуляторів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка