В Мадриді Uber вперше запустить сервіс електротаксі

Мадрид став першим містом світу, де компанія Uber запустила сервіс на електромобілях Tesla, передає сайт espanarusa.com.

«UberONE – новий крок на шляху до перетворення Мадрида в місто з чудовою екологією, – зазначив генеральний директор південноєвропейського відділення Uber Карлес Лоретт. – Це свідчення пошуку і реалізації адміністрацією міста альтернатив транспорту на вуглеводневих енергоносіях, що забруднюють навколишнє середовище».

Водії електротаксі матимуть спеціальні ліцензії, що скасовуватимуть подачу позовів з боку таксистів, які працюють на звичайних автівках. Таким чином, «електричному Uber» проблеми «Uber бензинового» не загрожують: хоча нещодавно в Іспанії заборонили діяльність компанії через таксистів, які виступали проти «автопіратів», збивали ціни і не поповнюється бюджет міста відрахуваннями зі своїх доходів.Користуватися новим сервісом іспанцям дуже просто: слід завантажити додаток Uber (доступний на IOS, Android, Windows Phone 7 і Blackberry), потім створити обліковий запис і додати спосіб оплати.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: