В Луцьку випустили перший 8-метровий електроавтобус

На заводі електротранспорту (ЗЕТ) у Луцьку випустили перший український 8-метровий електробус ЗЕТ 8-120, який вже вирушив в тестову експлуатацію. Це промисловий зразок експериментального електробуса зразка 2014 року, повідомляє AUTO-Consulting.

За основу був узятий кузов маршрутного автобуса Богдан А092, який на заводі електротранспорту пройшов повний капремонт і оснащений електродвигуном і комплектом акумуляторних батарей. Електробус в ході тестового пробігу в 100 км витратив 55 кВт * год електроенергії, а ємність його батарей була розряджена на 50%. Таким чином, ЗЕТ 8-120 володіє запасом ходу майже в 200 км і набагато економічніший від дизельних аналогів.

2.jpg

Експериментальний луцький електробус був оснащений двома електродвигунами сумарною потужністю 120 кВт, які працюють від акумуляторів розрахованих на 3000 циклів зарядки / розрядки. Повний цикл зарядки акумуляторних батарей займає 8 годин, але існує можливість зарядити АКБ в інтенсивному режимі за 4 години. Ідея і реалізація українського електробуса – повністю українська. Машина комплектується двигуном українського виробництва АІР132М8Х2, електропроводкою, реле і т.п., а ось АКБ доводиться закуповувати в Китаї.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: