В Лондоні ввели податок на забруднюючі автомобілі

З 8 квітня водії старих та найбільш забруднюючих атмосферу автомобілів, які хочуть в’їхати в центр Лондона, змушені будуть сплачувати додатковий збір. Більшість автомобілів, які не відповідають вимогам, повинні будуть платити 12,50 фунтів стерлінгів за в'їзд до так званої «зони ультранизьких викидів» – на додаток до вже існуючого збору проти перезавантаженості на дорогах, інформує ВВС.

Очікується, що новий податок щодня стягуватиметься з близько 40 тисяч автомобілів. Такий крок має зменшити забрудненість столиці Великобританії. Однак Федерація малого бізнесу заявила: багато дрібних компанії висловили занепокоєння щодо майбутнього свого бізнесу через додаткові податки.


Транспортні засоби можуть бути перевірені за допомогою онлайн-перевірки, втім, існує перелік транспорту, що не відповідає вимогам. Це мотоцикли, які не відповідають стандартам Euro 3, бензинові автомобілі і мікроавтобуси, які не відповідають стандартам Euro 4, дизельні автомобілі і мікроавтобуси, які не відповідають стандартам Євро 6. Той, хто не сплатить збір, буде оштрафований на 160 фунтів стерлінгів. Після першого порушення передбачене лише попередження.

У 2021 році зону стягування збору планують розширити, щоб охопити всю територію між північною і південною кільцевими дорогами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка