В Лондоні представили перший автомобіль швидкої допомоги на водневому паливі

Компанія ULEMCo, що спеціалізується на переобладнанні комерційного транспорту на водень, розробляє перший у світі автомобіль швидкої допомоги на водневих паливних елементах. «Швидка» має запрацювати на вулицях Лондона вже цього року, пише New Atlas.

Автомобіль отримав назву ZERRO, що означає «операції швидкого реагування з нульовим рівнем викидів». Проект спонсорує міжурядова група Office for Zero Emission Vehicles, що відповідає за перехід до екологічно чистого транспорту.

На одній заправці воднем автомобіль зможе проїжджати до 320 кілометрів зі швидкістю не вище 145 км/год.

Машина обладнана легким кузовом, встановленим на низькорамні шасі, що дозволяє легко завантажувати і вивантажувати пацієнтів. Автомобіль розрахований на 900 кілограмів корисного навантаження. Бак з воднем і більша частина електроніки знаходяться в особливій секції на даху. Бак вміщує в себе 8 кг водню, а паливний елемент служить в якості розширювача пробігу.

Після року, витраченого на фазу проектування, ULEMCo та партнери зараз планують побудувати та поставити повністю затверджений робочий прототип до Лондонської служби швидкої допомоги NHS Trust до осені 2021 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка