В Києві "Екодія" розшукує зелених активістів

Розгортання зеленої пост-індустріальної економіки набирає обертів в усьому світі, але також посилюється екологічна криза, найбільш загрозливим проявом якої є глобальне потепління. ООН та міжнародні експерти наголошують на тому, що задача швидкого та масштабного скорочення викидів парникових газів наразі є нагальною для всього людства.

На практиці це означає швидкий та масштабний перехід від використання викопного палива до відновлюваних джерел енергії. Вітрова та сонячна енергія до 2050 року мають стати основою електроенергетики замість ТЕС та АЕС. Без цього неможливо запобігти катастрофічним кліматичним змінам та звести до мінімум ризик нових ядерних аварій. Також необхідне скорочення споживання нафти в транспорті, зокрема міста мають впровадити ідеї сталої мобільності - змінити пріоритет на розвиток громадського транспорту та стати більш дружніми для велосипедистів.

Для України також настав час розпочинати енергетичний перехід та мобілізувати зусилля для підвищення енергоефективності, розвиту відновлюваних джерел енергії та впровадження сталої мобільності у містах. В цьому переконані засновники громадської організації Центр екологічних ініціатив "Екодія", які тепер розшукують нових членів, прихильників та партнерів.

Всі небайдужі запрошуються 14 березня на відкритий публічний захід "Екодії" в Києві.

"Під час зустрічі ми познайомимося одне з одним, озброїмося екологічними знаннями та представимо План Екодії зі збереження Планети", - йдеться в анонсі події.

Коли: 14 березня 2018 року (середа).

Час: 18:00 – 20:30.

Де: Культурний простір “Плівка”, вул. Васильківська 1 (будівля на виході зі ст. метро Голосіївська).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Реєстраційна форма відкрита до 12 березня:

https://goo.gl/forms/aMdWhE80PMrM6CN83

Подія у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/173074580004107

ГО "Екодія" створена у 2017 році та об’єднує експертів і активістів, аби протидіяти руйнуванню довкілля і відстоювати екологізацію енергетики, транспорту та сільського господарства, а також підтримує місцеві громади у прагненні захисту своїх прав на чисте довкілля.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка