В Китаї розробили електроавтобус, для підзарядки якого достатньо 10 секунд

Цього тижня в Китаї презентували електричні автобуси з найшвидшою зарядкою – усього 10 секунд достатньо для підзарядки транспортного засобу, повідомляє ресурс Usa.Chinadaily

Енергію автобус накопичує у супер-ємних акумуляторах, що заряджаються протягом 10 секунд. Отриманої протягом цього часу  кількості енергії вистачає на п’ять кілометрів ходу. Звичайно, для повноцінного пасажирського автобуса цього замало. Однак, необхідно враховувати невелику відстань між зупинками, на кожній з яких встановлено спеціальну зарядну станцію. Поки пасажири будуть виходити та заходити в автобус, транспортний засіб встигне підзарядитися до наступної зупинки. 

Крім того, електричний автобус від китайського виробника CSR споживає від 30 до 50 відсотків менше енергії у порівнянні з іншими подібними електричними транспортними засобами. 

2.jpg

Розробники також вказують на іншу значну перевагу свого автобуса. Батареї транспортного засобу розраховані на більше мільйона підзарядок, а гарантія виробника у них 12 років. Електробус оснащено установкою (генератором постійного струму), що дозволяє підзаряджатися при гальмуванні або під час руху під ухилом.

Китайська CSR сподівається, що їх новий виріб дозволить привабити закордонних клієнтів. Особливо керівництво компанії розраховує на ринок Центральної та Східної Європи. 

До речі, станом на кінець робочого тижня компанія отримала 1200 замовлень на виробництво електричного автобуса. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка