В Краматорську виготовили найпотужнішу вітроенергетичну установку в Україні

Краматорське підприємство «Фурлендер Віндтехнолоджі» виготовило найпотужнішу в Україні вітроенергетичну установку. Установка потужністю 3,2 МВт призначена для вітропарку «Причорноморський», що на Миколаївщині, повідомляє vp.donetsk.ua.

Вітропарк «Причорноморський» запустили в жовтні 2016 року. Підприємство з Краматорська вже виготовляло для нього кілька вітроенергетичних установок потужністю 2,5 МВт. Загалом вітропарк розрахований на 30 МВт, з можливістю розширення до 90 МВт. Зараз загальна потужність його вітроенергетичних установок – 5 МВт.

«Наше виробництво дозволяє країні отримувати більшу енергонезалежність, – зазначив директор підприємства Євген Нікітенко. – Крім того, відбувається локалізація виробництва, а це дає нові робочі місця. У планах налагодити виробництво вітроенергетичних установок ще більше потужності – до 4.5 МВт».

Вітроенергетичні установки потужністю 3,2 МВт виготовляються в Європі, але для України така установка перша.

За словами віце-президента Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, голови правління Української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова, це відмінний результат для краматорського підприємства, яке вийшло на європейський рівень.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка