В Китаї запрацювала найбільша сонячна електростанція потужністю 2,2 ГВт

Компанія Huanghe Hydro Power Development підключила до мережі сонячну електростанцію потужністю 2,2 ГВт в пустелі у віддаленій китайській провінції Цинхай. Проект забезпечений системою акумулювання енергії 202,8 МВт-год, пише PV-magazine.

Китайська державна комунальна компанія Huanghe Hydropower Development завершила будівництво найбільшого у світі проекту сонячної енергетики в пустелі.

Китайський виробник інверторів Sungrow, який постачав інвертори, заявив, що сонячна електростанція потужністю 2,2 ГВт була побудована в п'ять фаз. Проект передбачав інвестиції в розмірі 15,04 млрд юанів (2,2 млрд доларів) і включає 202,8 МВт / МВт-год накопичувальних потужностей.

Проект побудований за допомогою монокристалічних двофазних модулів, що постачаються неназваним виробником, та 900 МВт інверторів SG250HX 1500 В Sungrow.

Будівництво фотоелектричної установки розпочалось у листопаді 2019 року та завершилось у вересні. Система зберігання енергії була розгорнута протягом чотирьох місяців, з травня по вересень. Установка продаватиме електроенергію місцевій мережі за ціною 0,34 юаня / кВт-год.

Комплекс підключений до лінії електропередач надвисокої напруги, яку Державна мережева корпорація Китаю будує, щоб зв’язати північно-західні частини країни з більш густонаселеними східними провінціями. Лінія простягнеться на 1587 кілометрів через провінції Цинхай, Ганьсу, Шеньсі та Хенань.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка