В Канаді компенсуватимуть $5000 на покупку екологічних автомобілів

Федеральний уряд Канади оголосив про новий стимул в розмірі $ 5000 для покупців електромобілів вартістю менше $ 45 000. Щоб спонукати більше канадців купувати транспортні засоби з нульовим рівнем викидів, в бюджеті 2019 року пропонується виділити $300 млн., пише driving.ca.

У деяких канадських провінціях вже існують місцеві ініціативи з підтримки електричного транспорту, але, на відміну від США і багатьох країн Європи, ніколи не було загальнонаціональної програми, що дозволяє знизити вартість електромобілів. Новий федеральний стимул поширюватиметься на покупку авто вартістю до $5000 з акумуляторним електроприводом або водневими паливними елементами. В цінову категорію до $45 000 потрапляють такі електромобілі, як Nissan Leaf, Chevy Bolt EV, Hyundai Ioniq Electric і Smart EQ. Разом з тим, всі моделі Tesla в неї не входять, оскільки базова Model 3 коштує близько 47 000 канадських доларів. У документі також йдеться про плани заохочувати «інвестиції у автомобільну промисловість Канади, щоб вона могла стати світовим лідером з виробництва транспортних засобів з нульовими викидами». Для цієї мети пропонується відкрити виробникам і постачальникам запчастин доступ до фінансування через загальний державний стратегічний інноваційний фонд. Крім того, уряд розширить програму зі створення загальнонаціональної мережі зарядних станцій для електромобілів. На розвиток електромобільної інфраструктури виділять $130 млн.

За даними компанії FleetCarma, за перші десять місяців 2018 року канадці придбали 34 357 електрифікованих автомобілів. Ця цифра включає в себе і гібриди, які не належать до транспорту з нульовим рівнем викидів, тоді як загальний обсяг продажів автомобілів за цей період склав 1,72 мільйона одиниць. Федеральні пільги є частиною плану уряду Канади щодо скорочення викидів парникових газів для досягнення цілей щодо зміни клімату.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка