В Кам'янець-Подільському запустили в роботу ще три котельні на альтернативному паливі

27 лютого в Кам'янець-Подільському (Хмельницька область) відбулося урочисте відкриття ще трьох котелень, що працюють на альтернативному паливі, потужністю 0,8 МВт, 1,4 МВт та 2 МВт, йдеться у офіційному повідомленні  Держенергоефективності України.
   
На відкритті також був присутній голова Держенергоефективності Сергій Савчук. За словами посадовця, нові котельні працюватимуть на паливі з біомаси та забезпечать повну автономізацію приєднаних споживачів від поставок дорогого імпортного газу.
 
Відтепер загальна потужність котелень міста, що працюють на альтернативному паливі, складе 7,6 МВт (з урахуванням того, що декілька місяці тому було відкрито дві котельні потужністю 3,4 МВт).

Запуск котелень відбувся завдяки співпраці між Держенергоефективності, виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради, комунальним підприємством «Міськтепловодоенергія» та ТОВ «Універсальна Девелоперська Група», в рамках підписаного 23 січня Меморандуму про співробітництво.
 
Мета офіційного документу полягає у здійсненні спільних заходів, направлених на реалізацію пілотної інвестиційної програми заміщення природного газу біологічними видами палива для виробництва теплової енергії.
 
Крім того, документ передбачає, що до 2017 року всі об’єкти теплопостачання м. Кам'янець-Подільський мають бути переведені на твердопаливні котли.

«Сьогодні сектор біоенергетики фактично заміщує близько 3 млрд. куб. м газу в рік. Експлуатується понад 3650 МВт теплової потужності на біомасі. Відповідно до Національного плану дій з відновлюваної енергетики до 2020 року передбачається заміщення до 7,2 млрд. куб. м газу в рік завдяки реалізації потенціалу лише біоенергетики», - зазначив Сергій Савчук. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка