В Ізраїлі побудовали завод з виробництва нафти з пластикових відходів

В Ізраїлі розпочали тестовий та перспективний проект з переробки пластикових відходів у нафту. Відповідну виробничу лінію державна компанія міністерства охорони навколишнього середовища Ізраїлю запустила у промисловій зоні Рамат-Ховевей (пустеля Негев). Вартість фабрики - 10 мільйонів шекелів. З однієї тонни пластикових відходів тут можуть виробити 600 кг нафти, повідомляє ресурс NewRezume.org

Для необхідної переробки використовують будь-які види пластикових відходів - пластикові мішки, упаковки, іграшки, меблі, відходи сільського господарства. На заводі в Рамат-Ховевей відбувається процес «де-полімеризації», по закінченні якого виходить близьке до нафти паливо.

2.jpg

«Відповідно до існуючої практики, пластикові відходи просто вивозяться на звалище, де вони й залишаються ще тисячі років. Компанія розробила унікальну технологію, аналогів якої немає у світі. Ми розкладаємо пластик, який є видом полімеру, на складові - однією з них є нафта. Ми беремо пластикові відходи і «конвертуємо» їх у нафту. Таким чином, ми отримуємо сурогат нафти, який відправляється на нафтопереробний завод. Таким чином, знижується потреба в покупці нафти за кордоном», - розповів директор фабрики, доктор Гілад Голуб. 

В Ізраїлі щодня збирається близько 1500 тонн пластикових відходів. Велика частина з них (75%) просто викидається на звалища. Якщо ізраїльський експеримент з переробки пластикового сміття в нафту виявиться успішним, це може стати революцією в області виробництва палива та утилізації твердих нафтопродуктів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка