В Ізраїлі будують найвищу в світі сонячну електростанцію баштового типу

На території пустелі Негев (Ізраїль) розпочалося будівництво сонячної електростанції баштового типу, яке планують завершити в другій половині 2017 року. Зазначається, що це буде найвища у світі станція серед інших подібних СЕС – висота її вежі сягне 240 метрів, повідомляє Аustralia Network

Навколо башти встановлять 50 тисяч дзеркал-геліостатів. Управляти ними будуть за допомогою комп’ютерів. Особливість станції Megalim полягає в тому, що для встановлення зв’язку з дзеркалами використовуватимуть WiFi, тобто система управління буде бездротовою.   

Разом дзеркала підігріватимуть резервуар з водою, встановлений на вершині башти, в межах 540 градусів за Цельсієм. Розробники проекту зазначать, що їм вдалося вирішити проблему інших подібних станцій – відомо, що концентраційні СЕС стають причиною спалювання місцевих птахів,  які пролітають поблизу башти.  

Очікується, що встановлена потужність станції в пустелі Негев після введення її у експлуатацію становитиме понад 121 МВт. Нова СЕС буде здатна покрити близько 1% потреб Ізраїлю у електроенергії. 

Загальна вартість будівництва нової СЕС становить  $ 773 млн. 

Зводять новий сонячний об’єкт в рамках урядової екологічної програми – до 2020 року уряд Ізраїлю планує отримувати 10% електроенергії з поновлюваних джерел. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка